Gtbet Casino: meer dan 4.000 spellen om te verkennen

Doe een storting
EUR ▾
Begin met spelen
mastercard neteller ethereum skrill wise
+10
Ik heb een promotiecode
Inhoud

Spelaanbieders

Alle aanbieders

Recente grote winsten

Gtbet beschikt volgens de operator over meer dan 4.000 spellen, waaronder slots, live tafels, tafelspellen en videopoker. Je speelt deze titels rechtstreeks bij Gtbet; op deze pagina vind je uitleg over de categorieën en de manier waarop sommige spellen meetellen voor wagering. Lees meer over Gtbet en de verschillende onderdelen van de speelkast.

De speelkast in cijfers

De operator noemt voor Gtbet een bibliotheek van meer dan 4.000 spellen en 600+ live tafels en shows. Die aantallen geven de omvang van de lobby aan, maar zeggen niet welke titels je precies ziet. De game grid op de site zelf toont de actuele spellen en maakt het mogelijk om verder te zoeken.

De spellen zijn verdeeld over meerdere typen. Slots vormen het grootste deel van de aanbieding. Daarnaast zijn er live tafels, klassieke tafelspellen, videopoker en andere spellen met een eigen speelmechaniek. Welke spellen een actieve bonus laten meetellen, hangt af van het type dat je kiest.

OnderdeelWat Gtbet vermeldt
Totale bibliotheek4.000+ spellen
Live aanbod600+ tafels en shows
SpelcategorieënSlots, live tafels, tafelspellen, videopoker en meer

Slots

Slots vormen het grootste onderdeel van de Gtbet-bibliotheek. In het overzicht worden verschillende varianten van reelspellen samengebracht, zodat je kunt kiezen op basis van thema, functies en speelstijl. De spellen zelf worden in de grid getoond; de pagina zelf maakt geen lijst van titels of RTP-waarden.

Voor het bepalen van je wagering is het type slot belangrijker dan de naam van het spel. De meeste slots tellen volgens de algemene bonusvoorwaarden voor 100% van je inzet mee. Daardoor kun je bij een actieve bonus meestal sneller door de vereiste inzet heen dan met een spel waarvan de bijdrage lager is.

Live tafels en shows

Het live-gedeelte telt volgens de operator meer dan 600 tafels en shows. Je vindt daar klassieke tafelspellen in een live-uitvoering en showformaten waarbij een host de ronde leidt. De concrete selectie wordt op Gtbet in het live-overzicht weergegeven.

Live tafels tellen volgens de algemene bonusvoorwaarden voor 10% mee. Dat betekent dat een rondje van € 10 op een live tafel slechts € 1 aan de wagering van een bonus toevoegt. De tabel hieronder zet de bijdragen van de verschillende speltypen naast elkaar, zodat je vooraf kunt inschatten wat een keuze met je bonusvoortgang doet.

SpeltypeBijdrage aan wagering
De meeste slots100%
Live tafels10%
Tafelspellen0%
Videopoker0%

Klassieke tafelspellen

Bij Gtbet vind je roulette, blackjack, baccarat en andere tafelspellen. De spellen verschillen in regels en in de manier waarop je een ronde kiest, maar hebben als gemeenschappelijk kenmerk dat ze niet als slots worden gespeeld. In het overzicht van tafelspellen staan de beschikbare varianten en de bijbehorende live-uitvoeringen.

Tafelspellen tellen volgens de algemene bonusvoorwaarden niet mee voor de wagering van een bonus. Daardoor leveren deze spellen wel een bijdrage aan het speelverloop, maar niet aan het voldoen aan de bonusvereiste. Controleer bij een actieve bonus dus welke categorie je opent voordat je een ronde start.

Wie maakt de spellen

De operator noemt 16 aanbieders voor de gewone spellen. Denk bijvoorbeeld aan Hacksaw en Play'n GO; hun titels kunnen daarom in dezelfde lobby voorkomen. Voor live spellen worden afzonderlijk zeven live-aanbieders genoemd.

De aanbiederlijst en de individuele titels worden op de site als modules getoond. Op deze pagina beperken we ons tot wat de bibliotheek betekent voor je navigatie: je kunt verschillende studio’s naast elkaar vergelijken en per provider filteren.

Spellen vinden en starten

Je bereikt de spellen via het volgende proces:

  1. Maak een account aan bij Gtbet.
  2. Meld je aan met je accountgegevens.
  3. Kies een categorie in de lobby.
  4. Zoek op titel of filter op aanbieder.
  5. Open de gekozen titel en pas de instellingen aan die bij je speelstijl passen.

De Gtbet-site behandelt de registratie, het inloggen en het vinden van een specifieke spel als afzonderlijke onderwerpen. Op de promotiepagina staan de bonusvoorwaarden; op de pagina over inloggen lees je hoe je je account opent.

Verantwoord spelen

Gtbet biedt stortingslimieten, tijdslimieten en zelfuitsluiting aan. Zelfuitsluiting kan voor een periode tussen de zes maanden en vijf jaar worden ingesteld. Zet een limiet voordat je verder speelt en controleer de instellingen in je account.

Gokken hoort een vrijetijdsbesteding te blijven, geen verplichting. Heb je extra hulp nodig, dan kun je contact opnemen met Open over gokken via 0800 24 000 22. Deze dienst is gratis en anoniem; ook via chat en WhatsApp is hulp beschikbaar.

Deze pagina is bedoeld voor informatie en marketing. Wij zijn geen casino, nemen geen bets aan en organiseren geen kansspelen. De inhoud is uitsluitend bestemd voor personen van 18+; speel verantwoord.

Laatst bijgewerkt:

Veelgestelde vragen

De operator vermeldt meer dan 4.000 spellen en 600+ live tafels en shows. De actuele titels staan in de game grid op de site.
De meeste slots tellen voor 100% mee. Live tafels tellen voor 10% mee, terwijl tafelspellen en videopoker volgens de algemene bonusvoorwaarden voor 0% meetellen.
Na het inloggen kies je een categorie in de lobby. Je kunt vervolgens zoeken op titel of filteren op aanbieder.
Ja. Gtbet noemt zeven live-aanbieders naast de zestien aanbieders voor de algemene spellenbibliotheek.